REKLAM - Kitap, Dergi ve Yazılı Eserler TANITIMI

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştığı bir blogdur. Hergün binlerce okuma sevdalısı blogumuz aracılığıyla yazılı eserlerin içerikleri hakkında bilgi alıyor, eserler hakkında yorumlarımızı okuyor.
Okuyorum.org'da sizlerinde eserlerinizi tanıtmamızı ister misiniz?
Okuyorum ailesi olarak yayınevleri ve yazarlara eserlerini tanıtmak için çeşitli seçeneklerimiz var;

REKLAM ÇÖZÜMLERİ
Farklı büyüklükte ve türde yazılı eserlerin, yayınevlerinin ihtiyaçlarını düşünerek çeşitli reklam seçeneklerimiz şu şekildedir; 

Tanıtım Yazısı / Advertorial İçerik: Yazılı eserlerinizin, yayınevinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Okuyorum.org 'da yayınlıyarak okuyuculara ulaştırıyoruz. 

Banner reklamları:Yazılı eserlerinizi, yayınevinizi, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay binlerce kişinin ziyaret ettiği Okuyorum.org 'a banner reklamları vermektir.

BANNER(REKLAM ALANI)  SEÇENEKLERİ
*300 x 250 banner; Ana sayfada manşetin sağ altında ve görünür alandaki orta boy reklam alanıdır.
*728 x 90 banner; Okuyorum manşet kitaplarının hemene altında en büyük reklam alanıdır.

Çekiliş Sponsorluğu(Ücretsiz) : Tanıtmak istediğiniz yazılı eserinizi veya hizmet varsa bunu Okuyorum.org okuyucuları arasında yapılacak bir çekilişle tanıtabilirsiniz.

 ÜCRETLENDİRME : 
- Tanıtım Yazısı / Advertorial içerik: 100 TL
- 250x300 banner: 100 TL/Ay (Yıllık 1.000 TL)
- 728x90 banner: 300 TL/Ay (Yıllık 3.000 TL)
- Çekiliş sponsorluğu: Çekilişte verilecek hediyenin sayısı ve değerine göre değişir. Yeterli sayıda hediyeye ulaşılırsa ücretsiz olur.

Farklı reklam tekliflerinize size özel çözümler üretebiliriz. Detaylar için iletişim formumuzdan, okuyorum.org@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.