Kitap Blogu Okuyorum.org İletişim

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştığı bir blogdur.Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, okurların yorumlarını okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
Sende okuduğun kitaplar, yazılı eserler hakkındaki düşünce ve yorumları Okuyorum.org'da isminle birlikte yayınlansın istiyorsan, iletişim formuna veya mail adresine bilgilerini ve ilk yazını gönder, yayınlansın. Yazın incelendikten sonra seninle iletişime geçilecektir.
Okuyorum.org'da sizlerinde eserlerinizi tanıtmamızı ister misiniz?Okuyorum ailesi olarak yayınevleri ve yazarlara eserlerini tanıtmak için çeşitli seçeneklerimiz var. Detaylı bilgi için REKLAM sayfamızı ziyaret ediniz.
İmtiyaz Sahibi / Grantee
Wolwer Production
Kurucu Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
İsrafil BARAN
Yorumcu Kadromuz
Osman Aytekin
Hanife Çavdar
Esen Berber
İsrafil BARAN
Emrah Öğütmen
Ercan Kılıçlı
Buket Ergüven
Tuncay Eksen
Kadir Şarkı
Engin Öztürk
Nil Eren Kömek
Tolga Eligül
Ayşe Kayıkçı
Bandırma Gezi
Alyazmalım


Edebiyat Atölyesi Orta Mahalle Atatürk Caddesi No: 75 Avanos/Nevşehir
kitapblog@mail.com

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
KİTAP FUAR TAKVİMİ 2017-2018

Anadolu'da düzenlenen kitap fuarları sayısı her geçen gün artıyor, vatandaşlar kitap fuarlarına yoğun ilgi gösteriyor.  Vatandaşların...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız