Kırmızı Edebiyat Bukazin Yakında Raflarda

Kırmızı Edebiyat’ “Sayfalarımızın büyük bir kısmını öykü, yazı ve şiirlerinize tamamen ücretsiz şekilde açtık. Bundan sonra özgün kaleme sahip tüm yazarları aramıza katılmaya davet ediyoruz.” çağrısıyla çok yakında yayın hayatına başlıyor.

Kırmızı Edebiyat Bukazin 01
Kırmızı Edebiyat Bukazin 01
Kırmızı Leylek Yayınları bünyesinde, süreli yayın periyoduyla değil belirsiz zamanlarda kitap formatıyla hazırlanan Kırmızı Edebiyat Bukazin’in ilk sayısında Ali Emre Arvas, Polat Onat, Abdurrahman Fırat, Afi Can, Harun Çolak, Fuat Kurumahmut, İshak Özlü, Hale Yıldız, Gamze Atalay, Murat Çokyiğit, Kadir Bayrak, Asım Arıkan, İsmail Hilal,  Davut Tunçbilek, Abdulkadir Şen, Hüseyin Bölük, Fatma Gümüş Tekin, Veysel Altunbay, Malik Yavaş, Zekeriya Çaka-bey, Enes Osman Aba, Nisanur Çoban, Şeyhmus Sarice, İlknur Öztürk, Muhammed Ali Adıgüzel, Leyla Şahin, İlhan Kılıç,  Yakup Yaşar, Oğuz Özdem, Harun Tınas, İlkay Coşkun, Tuğçe Kaman Aslan, Yüksel Karahan, Mehmet Ersöz, Sude Kaya, İsmail Akdere, Ayşe Paslanmaz, Osman Olcay Yaman, İsrafil Baran, Halime Adıgüzel gibi değerli isimlerin öykü, yazı ve şiirleri yer alıyor.  

Dosya konumuzda Serkan Paydak Bilimkurgunun Babası Jules Verne başlıklı bir yazı kaleme aldı. Yazar Osman Aytekin ise bizlere okuma alışkanlığı üzerine bazı önerilerde bulundu. Ayrıca yazar Mehmet Ali Çatal’ın geçtiğimiz günlerde Sözcü Kitabevi’nden çıkan ve okurların yoğun ilgi gösterdiği 09:06 isimli romanıyla ilgili keyifli bir söyleşi gerçekleştirildi. Kırmızı Edebiyat'ın ilk sayısı şubat ayının sonlarında okuyucu ile buluşacak.

Yorum Gönderme

2 Yorumlar

  1. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

    YanıtlayınSil
  2. Kapak görselleri çok güzel duruyor. Hayırlı olsun şimdiden. Heyecanla bekliyoruz. Okuru bol bereketli olsun. İlkay Coşkun

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)