10 Eylül 2020 Perşembe

Oralı Olmamak: Gençler Yarına Umutla Bakacak

murat yalçın, oralı olmamak, günışığı kitaplığı
Yazar Murat Yalçın, Oralı Olmamak isimli gençlik romanında babasız büyüyen Sarp ve Pelin'in engelli anneleri Aysun ile birlikte sürdürüğü yaşamını geçmişten günümüze akıcı bir dille anlatıyor. Engelli anne Aysun, Pelin ve Sarp'ın iç çatışmaları, baba özlemlerini amca Ersel ve babaları tarafından bırakılan ses kaydıyla gidermeleri, Gülin'in bulduğu her şeyi dışarı atması ve Sarp'ın okuldan uzaklaştırılma kararlarıyla roman daha heyecanlı bir hal alıyor. Günışığı Kitaplığı'ndan çıkan Yazar Murat Yalçın'ın gençlerin sıkılmadan okuyacağı zarif bir üslupla kaleme aldığı ve gençlerin yarına umutla bakmasına vesile olacak bu muazzam eseri mutlaka okumanızı, okutmanızı öneriyoruz.
İsrafil Baran / Okuyorum.org

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı