30 Ağustos 2020 Pazar

İkinci Adam Yayınları'ndan Çıkan Yolsuz Dere Yasaklandı

İkinci Adam Yayınları'ndan Çıkan Yolsuz Dere Yasaklandı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 'Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kanunu' kapsamında  Selam Aydın'ın İkinci Adam Yayınları'ndan çıkan "Yolsuz Dere" isimli kitabına yayın ve dağıtım yasağı getirdi. Ücretli kitap basan ve kontrol mekanizması zayıf olan  İkinci Adam Yayınları tarafında piyasaya sürülen Yolsuz Dere isimli kitabın 18 yaşından küçüklerin maneviyatı ve gelişimleri üzerinde muzır ve müstehcen tesir yapacağı düşünülerek satışı ve basımı durduruldu. Kitabın arka kapak yazısında "Evcilik oyunlarında değil miydi bütün keramet? Doktor olan, anne baba olan, hasta olan çocuklar, kimler oyunlarla öğrenmedi ki hayatı, ben de çocuktum benim ne farkım vardı ki! Ben de çocukken öğrenmeye başladım hayatı ve günahkâr olmayı." ifadelerine yer verilmiş.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı