14 Ağustos 2020 Cuma

Likya'dan "Hayatınla Barış" Çıktı

Hayatın içinde iniş çıkışlar yaşarsın, her iniş çıkışa, her çıkış inişe gebedir. Tek düze bir hayat kadar tehlikeli ve hatta ölümcül değildir hiçbir iniş ya da çıkış. Bir kalp elektrosunun bile düz çizgi halinde olması, senin durmuş bir kalbe, ölmüş bir bedene sahip olduğun anlamına gelir. Sence bu tesadüf olabilir mi? Şimdi dik dur, derin bir nefes al! Bakış açını hayatındaki eksiklikleri görmeye değil hayatında var olanlara odakla. Kendini hayatınla barışmaya hazırla. “Söylemesi kolay; yapması zor” diye başından kestirip atma. Bu kolay olanı tercih etmektir, en güzel şekilde başlangıç yapmanın ise tek bir şartı vardır. O da “İnanmış bir akıl ve samimi bir yürekle, içten bir niyet etmektir” Öyleyse “Niyet ettim, hayatımla barışmaya” de ve yola çık.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı