19 Ağustos 2020 Çarşamba

Kuşadası Kitap Fuarı Başladı

Kuşadası Kitap Fuarı Başladı
Fethiye Kitap Günleri'nin ardından Kuşadası Kitap Fuarı'nın açılması kitap okurları ve yayıncılar tarafından sevinçle karşılandı. Kuşadası Kitap Fuarı Covid 19 tedbirlerine riayet edilerek açıldı. Fikri Sağlar, Ümit Zileli, Türker Ertürk, Tuba Emlek, Deniz Kuşça, Mehtap Meral, Oya Adıyaman, Ali Avcu, Ergün Poyraz, Hüseyin Koca, Murat Kaplan, Özer Anaç, Derya Özmen, Seherhan Kızmaz, Berkiz Berksoy, Oya Özer, Çağla Şahin, İsmail Atan gibi isimlerin katıldığı fuar 29 Ağustos'a kadar açık kalacak. Gerçekleştirilecek imza ve söyleşi günleriyle kitap severler ünlü yazarlar ile buluşma şansı yakalayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı