20 Ağustos 2020 Perşembe

Büyük Duygular Küçük Mucizeler Küsurat Yayınları'ndan Çıktı

Büyük Duygular Küçük Mucizeler, küsurat yayınları
Yağmur Akpınar’dan bir ilk kitap Büyük Duygular Küçük Mucizeler, Küsurat Yayınları etiketiyle raflarda sizleri bekliyor! İlk görüşte aşk olacak şey midir? Sevgi her şeye değer mi? Kaygılardan nasıl kurtulabiliriz? Çıkmaz sokaklardan nasıl dönülür? Büyük Duygular Küçük Mucizeler’de karşımıza çıkan Sümbül ve Can hayatın kırılma noktalarına işaret ediyor. Yağmur Akpınar, ilk kitabı Büyük Duygular Küçük Mucizeler ile okurunu, duygularla kuşatılmış bir yolda yürümeye, onları anlamlandırarak yaşamı kolaylaştırmaya ve birey olmanın erdemlerine ulaşmaya davet ediyor! İki ana izlek üzerinden ilerleyen akışta, kitabın deneme bölümlerinde korku, kaygı, endişe, ego, mutluluk, kıskançlık, yalnızlık, doğruluk gibi duyguların anlam dünyasına büyülü bir yolculuğa çıkarıyor. Kitabın ikinci izleği ise bu duyguların hissettirdikleriyle örülmüş kurgu dünyasıyla tanıştırıyor okurunu. Hemen hemen herkesin yaşadığı sıkıntıları da mutlulukları da yalın bir dille anlatırken tüm gerçekleri yüzümüze vuruyor. Akpınar’ın ilk romanını okurken Sümbül ve Can’ın telaşlı kalp atışlarını yanı başınızda hissedeceksiniz.
yazar Yağmur Akpınar
Yazar Hakkında: 
20 Temmuz 1996’da İstanbul’da doğdu. Saint Benoit Fransız Lisesi’nin ardından Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü tamamladı. Liseden bu yana yazdıklarından ilham alarak üniversitenin son senesini kitap yazmaya ayırdı. Büyük Duygular Küçük Mucizeler ilk kitabıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı