31 Ağustos 2020 Pazartesi

Likya'dan "Antrenörlük Anılarım ve Ötesi" Çıkıyor

Antrenörlük Anılarım ve Ötesi, celal gürsoy, likya
Bu kitapta başarılı bir yarış teknesinin içinde oturan sporcuların sadece yarışçı olarak yetiştirilmiş birer vahşi robot olmadıklarını; sevinçleri, üzüntüleri, hayalleri, kompleksleri ve ciddi korkuları olduğunu göreceksiniz.Çevremizden nasıl etkilendiğimizi ve bazen de şans faktörünün bize neler yaptığını öğrenince belki de kendi hayatınızla karşılaştıracaksınız.
CELAL GÜRSOY KİMDİR?
Celal Gürsoy, 1950 yılında İstanbul-Arnavutköy’de doğdu. İlkokulu Arnavutköy’de, Orta ve Liseyi Nişantaşı Işık Lisesinde, Üniversiteyi Özel Işık Mühendislik’te okudu. 
Galatasaray Spor kulübünde 1966 –1979 arası sırasıyla aktif kürekçilik, takım kaptanlığı ve antrenörlük yaptı. 1969 yılında İki Çifte teknesinde Avrupa 12. oldu. Uluslararası yarışlarda Altın, Gümüş ve Bronz madalyaları bulunmakta. 
1978 ve 1979 yıllarında Anadoluhisarı Spor Akademisinde açılan Kürek Kürsüsünde hocalık yaptı. 1980-1984 arası Almanya’da “Frankfurter Rudergesellschaft Germania 1869” kulübünde antrenörlük yaptı. 1981'de Ratzeburg Kürek Akademisinden Antrenörlük Diploması aldı. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı