29 Ağustos 2020 Cumartesi

Antimimik Yayınları Polisiye Roman ve Öykü Yarışması Başladı

Antimimik Yayınları
Antimimik yayınları polisiye roman ve öykü yarışması düzenliyor. 1.si düzenlenecek yarışmada dereceye giren öyküler ve 1 roman dosyası Antimimik yayınları tarafından kitaplaştırılacak. Polisiye ve fantastik polisiye türü dosyaları, 1 Aralık’a kadar kabul eden yayınevi, yazar ve yazar adaylarının dosyalarını bekliyor.
Yarışma Şartları: 
1. Yazarlar, yarışmaya sadece polisiye ve fantastik polisiye türlerinde roman ya da öykü dosyalarıyla katılabilirler.
2. Yazarlar, yarışmaya gerçek isimleriyle katılamazlar. Gönderecekleri dosyaya rumuz yazmaları zorunludur. Dosyaya rumuz harici özgeçmiş eklenen dosyalar kabul edilmeyecektir.
3. Sayfa sayısı serbesttir. Yazar yarışmaya birden fazla öykü ve roman dosyası ile başvurabilir.
4. Son başvuru tarihi 01.12.2020’dir. Sonuçlar 20.02.2021 tarihinde Antimimik yayınları internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir.
5. Daha önce dergi veya çeşitli internet sitelerinde yayınlanan dosyalar kabul edilmeyecektir. Yayınevi sadece hiçbir yerde yayınlanmamış dosyaları kabul edecektir.
6. Yazarlar, gönderecekleri dosyalarda 3. şahısların telif hakkı talebi olmadığını, aksi taktirde hukuki sorumluluğun kendisinde olacağını kabul eder.
7. Yazar, seçilen dosyanın basım-yayın hakkını Antimimik Yayınları’na verdiğini, dosyaların kitap haline getirilip, satış amacıyla dağıtıma gireceğini kabul etmiş sayılır.
8. Dosyalar antimimik@gmail.com adresine gönderilecektir.
Ayrıntılar için www.antimimik.com/yarışma sayfasını ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı