CORONA GÜNLERİNDE ÜCRETSİZ ERİŞİME AÇILAN PDF KİTAP VE DERGİLER

Covid-19 salgınının Türkiye'yi de etkisi altına almasının ardından virüsün daha çok kişiye bulaşmaması için evde kal çağrılarının sürdüğü şu günlerde kitap blogunuz Okuyorum.org olarak ücretsiz olarak erişime açılan kitap ve dergi kaynaklarını sizler için derledik. Şimdiden keyifli okumalar dileriz...
Anadolu Üniversitesi Yayınları
Anadolu Üniversitesi Yayınları
Anadolu Üniversitesi Yayınları bazı Türk klasiklerini ücretsiz erişime açtı. Klasik Türk eserlerine ücretsiz erişmek için tıklayınız. 
Beylikdüzü Belediyesi Dijital Kütüphane
Beylikdüzü Belediyesi Dijital Kütüphane
Beylikdüzü Belediyesi Dijital Kütüphanesi'ni vatandaşların erişimine açtı. Virüs Okumaya Engel Değil sloganıyla duyurusu yapılan kitaplara dijital olarak ulaşmak ve şartları öğrenmek için tıklayınız. 
Tudem Yayınları
Tudem Yayınları
TUDEM YAYINLARI çcuklara yönelik dergi ve kitapları ücretsiz erişime açtı. Ücretsiz erişime açılan sayılara ulaşmak için tıklayınız.

Metis Çeviri ve Defter Dergileri
Metis Çeviri ve Defter Dergileri
Metis Yayınları tarafından üç ayda bir yayınlanan Metis Çeviri ve Defter dergileri erişime açıldı. Dergilerin arşivine ücretsiz erişmek için tıklayınız.
Can Yayınları Socrates Dergisi
Can Yayınları Socrates Dergisi
Can Yayınları aylık spor dergisi Socrates tüm sayılarını bir ay boyunca ücretsiz erişime açtı. Ücretsiz erişime açılan sayılara ulaşmak için tıklayınız.
Tubitak Dergileri
TÜBİTAK Bilim ve Teknik, Bilim Genç, Bilim Çocuk ve Meraklı Minik dergileri de ücretsiz erişime açıldı. Ücretsiz erişime açılan sayılara ulaşmak için tıklayınız.


Cambridge Üniversitesi Yayınları
Cambridge Üniversitesi Yayınları
Cambridge Üniversitesi Yayınları yedi yüz kitabını mayıs ayı sonuna kadar erişime açtı. Ücretsiz erişime açılan kitaplara ulaşmak için tıklayınız.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar