30 Ocak 2020 Perşembe

İyi İnsanlar Nerede? Yorumu Hüseyin Kocabıyık

Yazar Hüseyin Kocabıyık'ın İyi İnsanlar Nerede? isimli eserinde Sezer isminde şizofren bir ana karakterin gökten geldiğine inandığı, sadece kendisinin ve çocukların gördüğü Johopel isimli değerli bir taşla başlayan serüveni ve onun gezegenine seyahati anlatılıyor.
İyi İnsanlar Nerede? Hüseyin Kocabıyık
İyi İnsanlar Nerede? Hüseyin Kocabıyık
Anne ve babasının dahi inanmadığı Sezer'in birçok kimsenin görmediği değerli taşla ilişkisi, Pulchritudo gezegenine seyahati anlatılırken merak öğesi canlı tutulmuş. Değerli taşı çocukların farklı renklerde görmesi detayı okuru acaba öyle bir taş gerçekten var mı diye şüpheye düşürüyor. Sezer'in kardeşi Ömer'in de kaderini belirleyecek olan olaylar dizisinin sonu çok duygusal bir şekilde bitiyor. Yazar Hüseyin Kocabıyık'ın klasiklere gireceğini düşündüğümüz Monera Yayınları'ndan çıkan İyi İnsanlar Nerede? isimli eserini mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı