17 Ocak 2020 Cuma

Mizah Yazarı Mehmet Ali Çatal Okurlarıyla Buluşacak

Türkiye’nin önde gelen genç mizah yazarlarından Mehmet Ali Çatal Nevşehir Nissara Alışveriş Merkezi’nde imza günü gerçekleştirecek. Bir Kahve İçebilir miyiz, Holi Şit, Küçük Kibirli Yazar ve Herşey Yokunda kitaplarının yazarı Mehmet Ali Çatal Nevşehir’de okurlarıyla bir araya gelecek. 19 Ocak Pazar günü Nissara Alışveriş Merkezi’nde başlayacak etkinlikte Çatal, yeni kitabı Herşey Yokunda’yı kitap tutkunları için imzalayacak. 24 Ocak Cuma gününe kadar devam edecek olan etkinlikte Yazar Mehmet Ali Çatal okurları için kitaplarını imzalayacak. Mizah Yazarı Mehmet Ali Çatal yazılarıyla bir dönem Gırgır Dergisi ekibinde de yer almıştı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı