20 Ocak 2020 Pazartesi

FİLİNTA DERGİSİ YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Put Kırmadık Pot Kırdığımız Kadar ve Gamsız Girilmez! sloganıyla Konya'da yayın hayatına atılan Filinta Dergisi'nin ilk sayısı okuyucuya ulaştı.
Derginin ilk sayısında Ali Rıza Kaşıkcı, Adem Gümüş, İzzet Irmak, Osman Aytekin (yazı ve çizimlerle), Bestami Yazgan, Bülent Akyürek, Sinan Terzi, M Nihat Malkoç, Mahmut Topbaşlı, Bekir Pekel, İbrahim Şaşma, Reşit Güngör Kalkan, Nurullah Genç,Mehlika Tuğba Türküm, Tayyib Atmaca, İzzet Koçak, Mustafa Uçurum, Murat Koçak, Mehmet Baş, Ali Bal, ve ayrıca Asaf Halet Çelebi, Abdurrahim Karakoç ve Yavuz Bülent Bakiler  yer alıyor. Kitap blogu Okuyorum.org ailesi olarak verimli ve uzun soluklu olmasını temenni ediyor yayın hayatlarında başarılar diliyoruz. Dergiye ulaşmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı