5 Ocak 2020 Pazar

2019 Yılının Yükselen Yazarları Anketi Başladı

Kitap blogunuz Okuyorum.org tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen "Yılın Yükselen Yazarları Anketi" oylamaya sunuldu.
Kültür, Felsefe, Düşünce, Psikoloji, Edebiyat, Çocuk, Gençlik, Eğitim, Araştırma, Tarih, Mitoloji, Sanat, Bilim, Mizah,Şiir, Öykü, Roman, Kurmaca gibi birçok alanda 2019 yılında yükselişe geçen 100 Yazar ve Kitabı listemizdeki isimlere vereceğiniz oyla "2019 Yılının Yükselen 10 Yazarı" belirlenecek. 
6.171 kişinin katılım sağladığı anket 01 Şubat tarihi itibariyle sona ermiştir. Anket sonucu 2 Şubat'ta ilan edilecektir. Katılımız için teşekkür ederiz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı