14 Kasım 2019 Perşembe

ŞAİRLERİ BEN ÖLDÜRMEDİM POLAT ONAT

Şairleri Ben Öldürmedim, Polat Onat, Kent Kitap Yayınları
Şairleri Ben Öldürmedim, Polat Onat, Kent Kitap Yayınları
Yazar Polat Onat Kent Kitap Yayınları'ndan yayınlanan Şairleri Ben Öldürmedim isimli kitabında Bay B. ismindeki bir muhasebecinin "Şair Cinayetleri" isimli romanını yayınlatma süreci ve işlenen cinayetler anlatılıyor. Şairlerin sırasıyla öldürülmesiyle dedektiflerin peşine düştüğü katilin kim olduğunu merak ederken Yazar Polat Onat'ın Bay B. karakteri üzerinde verdiği yazınsal mesajlar sizi yer yer düşündürürken yer yer gülümsetecek. Kitap yazma ve yayınlatma sürecinin zorluğuna da çok sık değinilen bu polisiye romanı özellikle yazarlığa ilk adımını atmak isteyen adayların okumasını tavsiye ediyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
KİTAP FUAR TAKVİMİ 2017-2018

Anadolu'da düzenlenen kitap fuarları sayısı her geçen gün artıyor, vatandaşlar kitap fuarlarına yoğun ilgi gösteriyor.  Vatandaşların...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız