14 Kasım 2019 Perşembe

ŞAİRLERİ BEN ÖLDÜRMEDİM POLAT ONAT

Şairleri Ben Öldürmedim, Polat Onat, Kent Kitap Yayınları
Şairleri Ben Öldürmedim, Polat Onat, Kent Kitap Yayınları
Yazar Polat Onat Kent Kitap Yayınları'ndan yayınlanan Şairleri Ben Öldürmedim isimli kitabında Bay B. ismindeki bir muhasebecinin "Şair Cinayetleri" isimli romanını yayınlatma süreci ve işlenen cinayetler anlatılıyor. Şairlerin sırasıyla öldürülmesiyle dedektiflerin peşine düştüğü katilin kim olduğunu merak ederken Yazar Polat Onat'ın Bay B. karakteri üzerinde verdiği yazınsal mesajlar sizi yer yer düşündürürken yer yer gülümsetecek. Kitap yazma ve yayınlatma sürecinin zorluğuna da çok sık değinilen bu polisiye romanı özellikle yazarlığa ilk adımını atmak isteyen adayların okumasını tavsiye ediyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı