2 Kasım 2019 Cumartesi

MUSTAFA KALLİ DEĞERLER VE KAVRAMLAR HARİTASI KİTAP YORUMU

Mustafa Kalli, Değerler ve Kavramlar Haritası
Mustafa Kalli, Değerler ve Kavramlar Haritası
Yazar Mustafa Kalli'nin Milli ve Manevi-Dini ve Ahlaki Değerler ve Kavramlar Haritası isimli kitabında Adalet, Ahiret, Aile, Akıl, Arkadaşlık, Barış ve Kardeşlik, Başarı-Başarısızlık, Bayrak, Bayram, Cahillik, Cami, Değerler ve Kavramlar, Dil, Din, Doğruluk, Dua, Dünya Hayatı, Düşünce Edeb ve Haya, Emanet, Ezan, Gençlik, Gıybet, Hac, İman, İnsan, İbadet,İsraf, Kader, Kandil Geceleri, Namaz, Medeniyet,Öfke, Ölüm, Temizlik, Şehitlik, Zekat, Zina, Ziyaret gibi konularda İslami makaleler yer alıyor.İnsan yaşamındaki A'dan Z'ye konulara göre Dini ve Ahlaki- Milli ve Manevi Değerler ve kavramları açıklayarak tasnifini yapan bu eseri mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
KİTAP FUAR TAKVİMİ 2017-2018

Anadolu'da düzenlenen kitap fuarları sayısı her geçen gün artıyor, vatandaşlar kitap fuarlarına yoğun ilgi gösteriyor.  Vatandaşların...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız