2 Kasım 2019 Cumartesi

MUSTAFA KALLİ DEĞERLER VE KAVRAMLAR HARİTASI KİTAP YORUMU

Mustafa Kalli, Değerler ve Kavramlar Haritası
Mustafa Kalli, Değerler ve Kavramlar Haritası
Yazar Mustafa Kalli'nin Milli ve Manevi-Dini ve Ahlaki Değerler ve Kavramlar Haritası isimli kitabında Adalet, Ahiret, Aile, Akıl, Arkadaşlık, Barış ve Kardeşlik, Başarı-Başarısızlık, Bayrak, Bayram, Cahillik, Cami, Değerler ve Kavramlar, Dil, Din, Doğruluk, Dua, Dünya Hayatı, Düşünce Edeb ve Haya, Emanet, Ezan, Gençlik, Gıybet, Hac, İman, İnsan, İbadet,İsraf, Kader, Kandil Geceleri, Namaz, Medeniyet,Öfke, Ölüm, Temizlik, Şehitlik, Zekat, Zina, Ziyaret gibi konularda İslami makaleler yer alıyor.İnsan yaşamındaki A'dan Z'ye konulara göre Dini ve Ahlaki- Milli ve Manevi Değerler ve kavramları açıklayarak tasnifini yapan bu eseri mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı