2 Kasım 2019 Cumartesi

KAYIP ZAMAN ÇOCUKLARI HALUK ECEVİT

Kayıp Zaman Çocukları, Haluk Ecevit, Kent Kardeş
Kayıp Zaman Çocukları, Haluk Ecevit, Kent Kardeş
Yazar Haluk Ecevit'in Kent Kardeş'ten yayınlanan Kayıp Zaman Çocukları isimli kitabında babaannesinin sözünü dinlemeyen Cenk isimli çocuğun yağmurun yağmasıyla birlikte dere yatağına sığınmasıyla başlayan olaylar dizisine yer verilmiş. Babaannesinin "Zayi Galip" gibi kaybolmasından korktuğu Cenk, ışıklar saçan kapıdan geçince zaman kavramının olmadığı bilinmeyen bir dünyaya ilk adımını atar. Bu dünyada yüzyıllar önce kaybolan ve zaman kavramı olmadığı için girdiği yeni dünyada hala çocuk kalan Galip'le karşılaşan Cenk bu duruma çok şaşırır. Yaşadıkları köye geri dönmeyi isteyen Galip ve Cenk el ele verip bu garip yerden kurtulmaya çalışır. Yerel ögelerle süslenmiş, çocukları eğlenceli ve neşeli bir dünyaya davet eden 106 sayfalık gizem dolu bu romanı çocuklarınıza mutlaka okumalı ve okutmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı