29 Ekim 2019 Salı

PAŞA OLACAKTI KURŞUNA DİZDİLER ALİ ASLIM

Ali Aslım, Paşa Olacaktı Kurşuna Dizdiler
Ali Aslım, Paşa Olacaktı Kurşuna Dizdiler
Kayserili Yazar Ali Aslım'ın Paşa Olacaktı Kurşuna Dizdiler isimli öykü kitabında cumhuriyet döneminden yakın tarihimize yaşanmış olan olayları anlatan ve ülkemizin kısa kısa fotoğraflarını çeken öyküler yer alıyor.Kitap ismini Sarıkamış döneminde yaşanmış bir öykünün başlığından alıyor. Kitapta öyküler koruyucu aileye giden öksüz ve yetim bir kızın yaşamını anlatan Minik Kızın Dramı, günümüz siyasetçilerine gönderme yapan Örtülü Ödenek ve Artist Hekim öykülerini zevk alarak okudum. Kayserili Yazar Ali Aslım'ın Paşa Olacaktı Kurşuna Dizdiler isimli kitabını okumanızı öneriyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı