29 Ekim 2019 Salı

BÜYÜK HAYALLER KİTAP YORUMU EMİR BOLAT

Büyük Hayaller, Emir Bolat, Kent Kitap
Büyük Hayaller, Emir Bolat, Kent Kitap
Alaska Nebraska'da Sompodium isimli bir kasabada yeni yaşamına alışmaya başlayan ve henüz hiç kitap yazmamış yazar Francis'in sürekli geceyi yaşayan topraklardaki mutlu günleriyle başlayan kitap daha ilk sayfalarda okuyucuyu kendisine çekiyor. Misafir kaldığı evde geçirdiği mutlu günlerinde Elsa'ya aşık olmasıyla daha akıcı hal alan hikayeyi okurken Carl'ın Noel Baba'nın gelişiyle güneşin doğacağı inancı size de sirayet ediyor. Yaşanan her şey gerçek mi yoksa rüya mıydı diye düşünürken karakter üzerinden verilen "Mutluluk peşinden koşmaya değer bir şeydir" mesajı sizi hikayeye tekrar çekiyor. Yazar Emir Bolat'ın Büyük Hayaller isimli romanını okurken Stefan Zweig eserlerinde ki gibi akıcı ve sanatsal bir dille karşı karşıya kalacaksınız. Sizleri Yazar Emir Bolat'ın geniş hayal dünyasına davet ediyor ve Büyük Hayaller kitabını mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
KİTAP FUAR TAKVİMİ 2017-2018

Anadolu'da düzenlenen kitap fuarları sayısı her geçen gün artıyor, vatandaşlar kitap fuarlarına yoğun ilgi gösteriyor.  Vatandaşların...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız