28 Ekim 2019 Pazartesi

BİR YERDE OKUMUŞTUM KİTAP YORUMU M.BATUHAN İSTANBULLUOĞLU

Bir Yerde Okumuştum, M.Batuhan İstanbulluoğlu
Bir Yerde Okumuştum, M.Batuhan İstanbulluoğlu
Yazar M.Batuhan İstanbulluoğlu'nun 15 yaşında kaleme aldığı bu eserde "Bir yerde okumuştum" cümlesiyle başlayan ve yaşama dair çeşitli konularda pozitif mesajlar veren deneme yazıları yer alıyor.Stresten kurtulmanın yolları, bir başkasının yapamazsın dediğini yapmak, daha fazla bilgiye ulaşmak, ön yargıları kenara bırakmak, yardım etmek, hayal kurmak, hatalı olduğunuz halde hala size değer veren insanlar, kitaplar, kendimiz için özen göstermek, zaman,sabır, kendi benliğinizi bulmak, imkansız diye vazgeçme sadece dene, geçmişi unutmak gibi konularda okura olumlu düşüncelerini aktaran yazıların bulunduğu yazarın beş yıllık emeğiyle ortaya çıkan bu eseri okumanızı öneriyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı