14 Eylül 2019 Cumartesi

Bir Çift Yürek Kitap Yorumu Marlo Morgan

50 yaşında doktor olan bir kadının ödül almak için gittiği Avustralya'da aborjinlerle tanışma hikayesinin ele aldığı eser insanları mutant ve gerçek olmak üzere ikiye ayırıyor. Şehir hayatında ki tüm bağlarından kurtulan kadın aborjinlerle birlikte aylar süren yürüyüşün ardından kendi öz benliğine dönüyor. 3 dolunay sürede geçen yolculuğun gerçekçi bir dille anlatıldığı eserde gerçek insanların (aborjinler) teknoloji olmadan nasıl sağlıklı yaşam sürdüklerini, içlerinde hiçbir kötü düşünceye izin vermeden geçirdikleri yaşam okuyucuyla paylaşılmış. Farklı bir tür eser okumak istiyorsanız bu sizin için mükemmel bir eser mutlaka okumanızı öneriyoruz.
Bir Çift Yürek Marlo Morgan
Bir Çift Yürek Marlo Morgan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı