22 Temmuz 2019 Pazartesi

Nevşehir'de Kitap Okuma Kampanyası

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde çocukları okumaya alıştırmak amacıyla “Derinkuyu okuyor” kampanyası düzenlendi. 
 Derinkuyu okuyor kampanyası düzenlendi
 Derinkuyu okuyor kampanyası düzenlendi
Derinkuyu Kaymakamlığı, Derinkuyu Belediyesi, Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti tarafından Derinkuyu okuyor projesi düzenlendi. Proje kapsamında Derinkuyu Yeraltı Şehri girişinde okuma etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında katılımcılar yaklaşık bir saat kitap okudu. Derinkuyu Kaymakam Vekili Mert Kumcu, öğrencilere okudukları kitaptan soru sordu. Etkinlik sonunda katılımcılara kek ve meyve suyu ikram edildi. Etkinliğe Derinkuyu Kaymakam Vekili Kumcu’nun yanı sıra Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri Bayram Ekici, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı