1 Temmuz 2019 Pazartesi

KIRMIZI LEYLEK YAYINLARI'NDAN YAZAR ADAYLARINA DESTEK

kırmızı leylek yayınları, kitap bastırma
Kırmızı Leylek Yayınları Yazar Adaylarına İlk Kitap Desteği Kampanyası
Kırmızı Leylek Yayınları kuruluşunun ilk yılına özel olarak yazar adaylarına ilk kitap desteği kampanyası başlattı.
İlk kitabını yayınlatmak isteyen edebiyat severler için editörlerin vereceği yazar koçluğunun yanı sıra basım ücretlerinde de % 5 indirim uygulanacak. Yazarla telif sözleşmesi imzalanmasının ardından baskı aşamasına geçiliyor. İlk baskı 1000 adet olarak gerçekleştiriliyor. Baskı aşamasının ardından kitapları yazara kargoyla gönderiliyor. Yazarın isteğine göre 100 ya da 200 adet kitap çevrimiçi kitapyurdu, idefix, bkmkitap gibi kitap satış sitelerinden satışa sunuluyor. Kitap yayınlanmasının ardından yazarın ve kitabın tanıtımı için basın kuruluşlarından yayınlanmak üzere görüntülü röportaj gerçekleştiriyor. Yazar kitap fuarları ve imza günü etkinliklerine de davet ediliyor.
İlk kitabını yayınlayacak yazar adayları için yaklaşık 80 sayfalık standart bir kitap için ortalama basım maliyeti olan 4200 lira üzerinden % 5 indirim uygulanacak.
Kitap blogunuz Okuyorum.org olarak yayınevinin illk yıla özel başlattığı bu kampanyada sizleri de yazar olarak görmek istiyoruz. Tamamlanmış kitap çalışmanızı kirmizileylekyayinlari@gmail.com 'a  göndererek yazarlığa ilk adımını atabilirsin. Kırmızı Leylek  editörleri en yakın sürede sana dönüş yapacaktır. Detaylı bilgi için www.kirmizileylek.com kurumsal sitesini ve kitap yayınlama süreciyle ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı  https://blog.kirmizileylek.com web sitesini ziyaret edebilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız