1 Temmuz 2019 Pazartesi

LEYLEK KİTAP'TAN YAZAR ADAYLARINA DESTEK

Leylek Kitap'tan Yazar Adaylarına İlk Kitap Desteği Kampanyası
Leylek Kitap'tan Yazar Adaylarına İlk Kitap Desteği Kampanyası
Leylek Kitap kuruluşunun ilk yılına özel olarak yazar adaylarına ilk kitap desteği kampanyası başlattı.
İlk kitabını yayınlatmak isteyen edebiyat severler için editörlerin vereceği yazar koçluğunun yanı sıra basım ücretlerinde de % 20 indirim uygulanacak. Yazarla telif sözleşmesi imzalanmasının ardından baskı aşamasına geçiliyor. İlk baskı 1000 adet olarak gerçekleştiriliyor. Baskı aşamasının ardından kitapları yazara kargoyla gönderiliyor. Yazarın isteğine göre 100 ya da 200 adet kitap çevrimiçi kitapyurdu, idefix, bkmkitap gibi kitap satış sitelerinden satışa sunuluyor. Kitap yayınlanmasının ardından yazarın ve kitabın tanıtımı için basın kuruluşlarından yayınlanmak üzere görüntülü röportaj gerçekleştiriyor. Yazar kitap fuarları ve imza günü etkinliklerine de davet ediliyor.
İlk kitabını yayınlayacak yazar adayları için yaklaşık 80 sayfalık standart bir kitap için ortalama basım maliyeti olan 4200 lira üzerinden % 20 indirim uygulanacak. Şiir kitaplarında ise editörlük ücreti alınmayacağı bildirildi.
Kitap blogunuz Okuyorum.org olarak yayınevinin illk yıla özel başlattığı bu kampanyada sizleri de yazar olarak görmek istiyoruz. Tamamlanmış kitap çalışmanızı leylekkitap@gmail.com a göndererek yazarlığa ilk adımını atabilirsin. Leylek Kitap editörleri en yakın sürede sana dönüş yapacaktır. Detaylı bilgi için www.leylekkitap.com kurumsal sitesini ve kitap yayınlama süreciyle ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı https://blog.leylekkitap.com web sitesini ziyaret edebilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
KİTAP FUAR TAKVİMİ 2017-2018

Anadolu'da düzenlenen kitap fuarları sayısı her geçen gün artıyor, vatandaşlar kitap fuarlarına yoğun ilgi gösteriyor.  Vatandaşların...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız