22 Temmuz 2019 Pazartesi

Esra Esenlikci'nin Sansar Romanı Çıktı

Esra Esenlikci'nin Sansar romanı raflardaki yerini aldı. Patara Kitap'tan çıkan Sansar romanını online kitap satış sitelerinden alabilir; kitapçılarınızdan isteyebilirsiniz.
Esra Esenlikci'nin Sansar romanı“Yanıp küle dönmüş kalpte bir aşkın filizlenmesinden daha güzel ne olabilirdi?” İstanbul Narkotik Şubesi Komiseri Akın’ın hayatında aşka yer yoktu. O bu trene bir kez binmiş yarı yolda indirildikten sonra ise aşkı hayatından tamamen çıkarmıştı. Akın’ın kalbinde kontrol edemediği hiçbir duyguya yer yoktu. Suçlularınsa kaçacak yerleri... “Sevdiği kadının onu sevmemesinden daha acı olan şey gözleri önünde bir katile dönüşmesiydi.” Eşinin ve kızının öldürülmesiyle artık nefes almak gittikçe zor bir olay haline gelmişti. Yaşamak ve tekrar nefes almak için tek bir çözüm vardı: İNTİKAM! “... Merve de eşi ve biricik kızı öldürülene kadar yapabileceklerinin farkında değildi. Merve Akyürek’in hiç tanımadığı, bilmediği yönüyle o da yeni tanışıyordu. İlginçtir ki bu hâlinden oldukça memnundu...”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı