3 Haziran 2019 Pazartesi

Fırtınada Yanacaksın John Verdon

Yine bir John Verdon klasiği ve yine muhteşem bir Dave Gurney klasiği. 
Bir önceki kitap olan Kurt Gölü'nde hayal kırıklığı yaşamıştım, takip edenler bilir. Nedense serinin diğer kitaplarındaki tadı ve heyecanı yeterince bulamamıştım. Anlaşılan o ki, Verdon da silkelenip kendine gelmiş ki muhteşem bir hikaye çıkarmış ortaya. Konusuna gelirsek; öldürülen iki beyaz polis memuru ve sonrasında öldürülen iki siyahi gencin ardından White River'da gerilim yükselmeye başlar. Irkçılık karşıtı gösteriler devamında süregelen cinayetlerin kimin başının altından çıktığıysa tam bir muammadır. En büyük zanlı polis şefidir ama kanıtlarda bir eksik taraf vardır. Bunu bulmak da bizim yakışıklı dedektif Gurney'e düşer. Daha fazla yazarsam spoiler vermekten korkuyorum, o yüzden yazmayı bırakıp polisiye severleri bu harika kitabı okumaya davet ediyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı