24 Şubat 2019 Pazar

Edebiyat Heveslisi Gençlere Tavsiyeler Charles Baudelaire

Fransız edebiyatının önde gelen kalemlerinden Baudelaire, edebiyat camiasındaki tecrübelerini ve tavsiyelerini hevesli gençlerle paylaşıyor. 
Edebiyat Heveslisi Gençlere Tavsiyeler Charles Baudelaire
Baudelaire bu 28 sayfalık kısacık kitapçıkta esinlendiği kaynakları, çalışma yöntemini, şöhrete ulaşırken izlediği yolu, eleştirilere karşı nasıl davranılması gerektiği ve yazma yeteneğinin nasıl geliştirilebileceğinden samimi bir şekilde bahsediyor.Yazar kitabın son satırlarında siz siz olun asla peşinize alacaklı takmayın ya da eğer istiyorsanız alacaklılarınız varmış gibi davranın öğüdünü sizlerle paylaşıyor. 
Aslında uzun bir tavsiye makalesi olan bu eseri yayın evleri ticari boyutta düşünerek kitaplaştırmış. Kütüphanede görürseniz alıp okuyabilirsiniz, satın alıp okumalı mısınız bundan emin değilim. Okumasanız da çok bir şey kaybetmezsiniz. On beş dakika da bitirebileceğiniz bu kitabı yazma heveslisiyseniz yine de okumanızı öneririm.
Edebiyat Heveslisi Gençlere Tavsiyeler 
Charles Baudelaire
Sel Yayıncılık
28 Sayfa 
Yorumlayan İsrafil Baran

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı