6 Ocak 2019 Pazar

On Derste Allah'ı Buldum M. Serdar Hasgüler

Kitabımızın kahramanı Emre, sevgisiz ve bireyler arasındaki bağları güçlü olmayan bir ailede büyümüş, zamanla da inançsız ve pespaye bir hayat sürmeye başlayan bir gence dönüşmüştür.
On Derste Allah'ı Buldum M. Serdar Hasgüler Aklınıza gelebilecek her türlü kötü alışkanlığa bulaşıp bu halinden de gocunmayan Emre'nin karşısına tevafuk Rauf Hoca'yı çıkartır. Ama Emre için hayatın zorluklarıyla başetmek ve alışkanlıklarından vazgeçmek o kadar da kolay olmayacaktır. Emre'nin intihara kadar varan kendini kaybetmeleri nereye kadar sürecek diye merak edenleri kitabı okumaya davet ediyorum. Okumayı düşünenler, şunu da belirtmeden geçemeyeceğim; kitapta ders mahiyetinde yapılan konuşmalardan siz de benim gibi kendinize dersler çıkaracaksınız. Zira hepsi hayatın ta kendisi olan anlatımlar içeriyor.
Yorumlayan Buket Ergüven

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
KİTAP FUAR TAKVİMİ 2017-2018

Anadolu'da düzenlenen kitap fuarları sayısı her geçen gün artıyor, vatandaşlar kitap fuarlarına yoğun ilgi gösteriyor.  Vatandaşların...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız