6 Ocak 2019 Pazar

On Derste Allah'ı Buldum M. Serdar Hasgüler

Kitabımızın kahramanı Emre, sevgisiz ve bireyler arasındaki bağları güçlü olmayan bir ailede büyümüş, zamanla da inançsız ve pespaye bir hayat sürmeye başlayan bir gence dönüşmüştür.
On Derste Allah'ı Buldum M. Serdar Hasgüler Aklınıza gelebilecek her türlü kötü alışkanlığa bulaşıp bu halinden de gocunmayan Emre'nin karşısına tevafuk Rauf Hoca'yı çıkartır. Ama Emre için hayatın zorluklarıyla başetmek ve alışkanlıklarından vazgeçmek o kadar da kolay olmayacaktır. Emre'nin intihara kadar varan kendini kaybetmeleri nereye kadar sürecek diye merak edenleri kitabı okumaya davet ediyorum. Okumayı düşünenler, şunu da belirtmeden geçemeyeceğim; kitapta ders mahiyetinde yapılan konuşmalardan siz de benim gibi kendinize dersler çıkaracaksınız. Zira hepsi hayatın ta kendisi olan anlatımlar içeriyor.
Yorumlayan Buket Ergüven

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı