3 Kasım 2018 Cumartesi

Börü 2 Kurt İmparatorluğu Çağlayan Yılmaz

Türk'ün dünya kurulalı beri olan var olma savaşı ve kahramanlıkları beni oldukça cezbetti. 
Börü 2 , Çağlayan Yılmaz
İlk kitabı bitirir bitirmez ikinciyi aldım elime ve tabii çabucak bitirdim. Türk'ün dünya kurulalı beri olan var olma savaşı ve kahramanlıkları beni oldukça cezbetti. İlk kitabı merak edip okuduysan ikinciyi de okuyacağına eminim. Hatta ben şu an üçüncü kitabı bekliyorum. Çünkü sonu öyle bir yerde bitti ki, devamı gelmezse hikaye yarım kalır. 
Her iki kitapta da beni en çok etkileyen şeylerden biri de kadınların en az erkekler kadar hayatın her alanında söz sahibi olmaları. Yönetimde ve savaşta, pusat kullanmada ve komutanlıkta her durumda kadınların da var olduklarını görmekteyiz. Üçüncü kitabın yolda olduğunu umarak keyifli okumalar diliyorum.
Börü 2 - Kurt İmparatorluğu
Çağlayan Yılmaz
Panama Yayıncılık
Puan 
★★★★★ 
Yorumlayan Buket Ergüven

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı