9 Ekim 2018 Salı

Yamalı Hayatlar Kitap Yorumu Cemile Savaş

Cemile Savaş’ın “Yamalı Hayatlar”ı; içinde farklı tecrübe, hikaye ve denemelerinin yer aldığı eseri.
Cemile SAVAŞ  Yamalı Hayatlar
Bazı kalıplaşmış düşüncelerimizin üstünden geçerek, tekrar tartmamızı sağladığı bölümler oldukça zihin açıcı. Kadının toplumdaki yeri, Köy/Kent geçişindeki sorunlar, iş hayatı, satılmış hayatlar, geçen zaman derken günlük hayatta pek farkına varmadığımız ama hepimizin ihtiyacı olan durmamızı sağlayarak; bu fırsattan istifade eden ruhumuzun bizi yakalamasını sağlıyor. Yazıların şişirilmemiş ve çok uzun olmaması bir solukta okunmasını sağladığı için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.
Olur ya bir daha karşılaşırsak, çok daha keyifli ve daha anlamlı bir sohbet yapacağıma emin olduğum yazar dostumun yüreğine sağlık.
Cemile SAVAŞ
Yamalı Hayatlar
Yakamoz Yayınları
Puan 
★★★★★ 
Yorumlayan Tolga ELİGÜL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
KİTAP FUAR TAKVİMİ 2017-2018

Anadolu'da düzenlenen kitap fuarları sayısı her geçen gün artıyor, vatandaşlar kitap fuarlarına yoğun ilgi gösteriyor.  Vatandaşların...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız