9 Ekim 2018 Salı

Yamalı Hayatlar Kitap Yorumu Cemile Savaş

Cemile Savaş’ın “Yamalı Hayatlar”ı; içinde farklı tecrübe, hikaye ve denemelerinin yer aldığı eseri.
Cemile SAVAŞ  Yamalı Hayatlar
Bazı kalıplaşmış düşüncelerimizin üstünden geçerek, tekrar tartmamızı sağladığı bölümler oldukça zihin açıcı. Kadının toplumdaki yeri, Köy/Kent geçişindeki sorunlar, iş hayatı, satılmış hayatlar, geçen zaman derken günlük hayatta pek farkına varmadığımız ama hepimizin ihtiyacı olan durmamızı sağlayarak; bu fırsattan istifade eden ruhumuzun bizi yakalamasını sağlıyor. Yazıların şişirilmemiş ve çok uzun olmaması bir solukta okunmasını sağladığı için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.
Olur ya bir daha karşılaşırsak, çok daha keyifli ve daha anlamlı bir sohbet yapacağıma emin olduğum yazar dostumun yüreğine sağlık.
Cemile SAVAŞ
Yamalı Hayatlar
Yakamoz Yayınları
Puan 
★★★★★ 
Yorumlayan Tolga ELİGÜL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı