5 Ekim 2018 Cuma

İyi Kitap'ın Ekim sayısı çıktı

İyi Kitap'ın Ekim sayısı yine dopdolu bir içerikle karşınızda! 
Mehmet Erkurt, Shaun Tan’in son kitabı Ağustosböceği’ni mercek altına aldı. Toprak Işık, Carlo Carzan ve Sonia Scalco ikilisi tarafından hazırlanan Çalıştır Saksıyı isimli başvuru kitabını yorumladı. Karin Karakaşlı, Rindert Kromhout’un, hayatı bir günde altüst olan Enrico’nun hikâyesini kaleme aldığı O Ağustos Günü hakkında yazdı. Sanem Erdem, kitabın tarihi hakkında merak ettiğiniz pek çok şeyi sayfalarına taşıyan, John Agard'ın yeni eseri Kitap’ı masaya yatırdı. Doğan Gündüz’ün hazırladığı Sahaf Dükkânı’nda, Fakir Bayburt’un yardımcı okuma kitapları yer alıyor. İlk Okuma Kitaplığı sayfalarında, Kerascoët, Daisy Hirst, Kristyna Litten, Florence Ducatteau, John Yeoman, Leen van Den Berg, Rafik Schami, Jeanne Willis, Andrew Larsen ve Linda Joy Singleton imzalı yepyeni resimli kitaplar tanıtılıyor. Çocuk Kitaplığı, Gençlik Kitaplığı, Başvuru Kitaplığı sayfalarımız ise her zamanki gibi yine dopdolu! Kasım ayında yeniden buluşmak üzere, iyi okumalar..

İYİ KİTAP
Ekim 2018
Sayı: 107
Yayın Yönetmeni: İlke Aykanat Çam
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Safter Korkmaz
Yazı İşleri: Suzan Geridönmez
Tasarım: Burak Tuna
Uygulama: Nayime Serbest
Kapak İllüstrasyonu: Zülal Öztürk
ISSN: 1308 - 8866
Ücretsiz
Dağıtımda

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı