2 Eylül 2018 Pazar

Efsunlu Zaman'da Dedektif Halini Alıyorsunuz

Aylin Bendis'in Efsunlu Zaman kitabını okurken bir süre sonra ister istemez, kendi kendinize bağlar/senaryolar kurduğunuz bir dedektif halini alıyorsunuz.
Efsunlu Zaman, Aylin Bendis,Efsunlu Zaman - Aylin Bendis 'in "Efsunlu Zaman" adlı eserinden bahsetmek istiyorum. Kitabın başında sevgilisinden ayrılan hatta sevgilisi ölen bir kadının dramı gibi başlasa da, sayfalar geçtikçe ciddi bir polisiye olarak ilerlemeye başladı.Bir süre sonra da ister istemez, kendi kendinize bağlar/senaryolar kurduğunuz bir dedektif halini alıyorsunuz.Özellikle Tahran'a gidişi hatta uçaktan inişi dahil sizi bir Semerkant'a (Amin Maalouf) götürüp getirmedi değil. Hafta sonuma renk katan sürükleyici roman için teşekkür ederim.Kalemine sağlık.
Efsunlu Zaman
Aylin Bendis
Kent Kitap
Sayfa 230
Puan 
Yorumlayan Tolga ELİGÜL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
KİTAP FUAR TAKVİMİ 2017-2018

Anadolu'da düzenlenen kitap fuarları sayısı her geçen gün artıyor, vatandaşlar kitap fuarlarına yoğun ilgi gösteriyor.  Vatandaşların...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız