8 Mart 2018 Perşembe

Başkaldıran Kurşunkalem Ferhan Şensoy

Türk Tiyatrosu'nun çok önemli ismi Ferhan Şensoy'un anılarını anlattığı "Kalemimin Sapını Gülle Donattım" adlı kitaptan sonra kaldığı yerden devam ediyor; ikinci cilt "Başkaldıran Kurşunkalem"
Başkaldıran Kurşunkalem Ferhan Şensoy
Birinci ciltte doğup büyüdüğü memleketini ve ardından eğitimi için gittiği Kanada yıllarını anlatan Ferhan Şensoy, "Başkaldıran Kurşunkalem" ile yurduna döndükten sonra İstanbul'daki yazma ve tiyatro maceralarını anlatmış. Para kazanmanın kolay olmadığı bir ülkede yazarak para kazanmanın öyküsü.Ferhan Şensoy'un akıcı ve eğlenceli anlatımıyla 540 sayfalık kitabın sonuna nasıl geldiğinizi anlamayacaksınız. Ustanın anılarını merak edenler ve tiyatroya ilgi duyan herkesin mutlaka okuması gereken bir çalışma. Hazır usta bu kadar detaylı anlatmışken, kaçırmamak gerek.
Başkaldıran Kurşunkalem
Ferhan Şensoy
Orta Oyuncular Yayınları
540 Sayfa
Puan
★★★★
Yorumlayan Bandırma Gezi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
KİTAP FUAR TAKVİMİ 2017-2018

Anadolu'da düzenlenen kitap fuarları sayısı her geçen gün artıyor, vatandaşlar kitap fuarlarına yoğun ilgi gösteriyor.  Vatandaşların...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız