Yılın En İyi Kitap ve Yazarları Seçildi

Kitap blogu okuyorum.org takipçileri kullandıkları oylarla 2017 yılının en iyi on kitap ve yazarını belirledi.
Kitap ve yazılı eserler yorum blogu okuyorum.org tarafından bu yıl ilki gerçek- leştirilen 2017 yılının en iyi kitap ve yazarları anketi sonuçlandı. Aralık ayında oylamaya sunulan ankette yüzlerce okuyucu tercihini belirledi. Ocak ayı sonuna kadar oylamaya sunulan ankette katılımcılar sadece 1 yazar ve kitabına oy verdi. 2017 yılı ve öncesinde yayınlanan edebiyat, çocuk, gençlik, eğitim, araştırma, tarih, mitoloji, kurmaca gibi birçok alanda dikkate değer yüz yazar ve eserin yer aldığı ankette en çok oyu alan on isim şu şekilde;
Zülfü Livaneli Huzursuzluk, Oğuz Özdem Anne N’olur Artık Ağ- lama, Osman Aytekin Üç Arkadaş, Leyla Şahin Bin Yıldızlı Otel- de Bir Saat, Veda Makamı, Yılmaz Özdil Sen Kimsin? Mustafa Tenker Yalnızlık Lobisi, Bekir Manav Kayı Beyi Ertuğrul, Gizem Canver Geçmişin Karanlık Yüzü, Tamer Karslıoğlu OyumBen, Çağlayan Yılmaz Börü-Yeniden Diriliş ve İntikamın Kitabı. 
Ankette fikirlerini belirten okuyucularımıza teşekkür eder, yüz eser içerisinde ilk ona giren yazarları da okuyorum.org olarak tebrik ederiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar