13 Ocak 2018 Cumartesi

Gazetelerin Kitap Ekleri ve Yayınlanma Tarihleri

Gazetelerin kitap eklerini hangi gün ve aralıklarla çıkardığını biliyor musunuz? Kitap blogunuz okuyorum.org olarak Türkiye'de ki gazetelerin güncel kitap eklerini ve yayınlanma tarihlerini sizler için derledik...
Gazetelerin Kitap Ekleri ve Yayınlanma Tarihleri
Gazetelerin Kitap Ekleri ve Yayınlanma Tarihleri
1. AGOS GAZETESİ : Agos Gazetesi'nin aylık olarak KİTAP/ԳԻՐՔ Kirk ismiyle yayınladığı eke her ayın ikinci cuması ulaşabilirsiniz.
2. AYDINLIK GAZETESİ: Aydınlık Gazetesi'nin haftalık olarak AYDINLIK KİTAP ismiyle yayınladığı eke her hafta cuma günü ulaşabilirsiniz.
3. AKŞAM GAZETESİ: Akşam Gazetesi'nin aylık olarak AKŞAM KİTAP ismiyle yayınladığı eke her ayın ikinci cuması ulaşabilirsiniz.
4. BİRGÜN GAZETESİ: Birgün Gazetesi'nin iki haftada bir olarak BİRGÜN KİTAP ismiyle yayınladığı eke iki haftada bir cumartesi günü ulaşabilirsiniz.
5. DÜNYA GAZETESİ: Dünya gazetesinin aylık yayınlanan ve 27 yaşına basan Dünya Kitap ekine her ayın ilk cuma günü ulaşabilirsiniz.

6. GAZETE HABERTÜRK: Her yıl İstanbul Kitap Fuarı döneminde yıllık olarak yayınlanıyor.
7. MİLLİYET GAZETESİ: Milliyet Gazetesi'nin aylık olarak MİLLİYET KİTAP ismiyle yayınladığı eke her ayın ikinci çarşambası ulaşabilirsiniz.
8. SABAH GAZETESİ: Sabah Gazetesi'nin aylık olarak SABAH KİTAP ismiyle yayınladığı eke her ayın üçüncü cuması ulaşabilirsiniz.
9. STAR GAZETESİ: Star Gazetesi'nin aylık olarak STAR KİTAP ismiyle yayınladığı eke her ayın ikinci perşembesi ulaşabilirsiniz.
10. SOL GAZETESİ: Sol Gazetesi'nin haftalık olarak SOL KİTAP ismiyle yayınladığı eke her hafta çarşamba günü ulaşabilirsiniz.
11. VATAN GAZETESİ: Vatan Gazetesi'nin aylık olarak VATAN KİTAP ismiyle yayınladığı eke her ayın onbeşinde ulaşabilirsiniz.
12. YENİ ŞAFAK GAZETESİ: Yeni Şafak Gazetesi'nin aylık olarak YENİ ŞAFAK KİTAP ismiyle yayınladığı eke her ayın ikinci haftası çarşamba günü ulaşabilirsiniz.
13. YURT GAZETESİ: Yurt Gazetesi'nin haftalık olarak YURT KİTAP ismiyle yayınladığı eke her hafta cumartesi günü ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı