18 Aralık 2017 Pazartesi

Simyacı Kitap Yorumu Paulo Coelho

Paulo Coelho, Simyacı kitabında iki kez düşünde gördüğü hazinenin peşine düşen Endülüslü çoban Santiago'nun öyküsünü anlatıyor. 
Simyacı Kitap Paulo Coelho
Mısır piramitleri yanındaki hazineyi ararken kişisel Menkıbe'sine ulaşan çobanın büyüleyici hikayesini okurken yaşamı sorguluyor ve "her bir şey tek bir şeydir" fikri aklınıza kazınıyor. Santiago'nun öyküsü hayallerimizin gücünü dönüştürmeyi, işaretlere, yüreklerimizin sesine kulak vermeinin önemini vurgulayan edebir bir vasiyetname niteliği taşıyor.Paulo Coelho'nun bu romanı 18 ülkede  30 milyondan fazla satışa ulaşmış. Yazarın kitapları 150 ülkede 66 dilde yayınlanmış. Simyacı'yı Can yayınlarının resimlendirmesi daha keyif verici hale getirmiş. 
Bir oturuşta bitirebileceğiniz bu güzel eseri mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.
SİMYACI
Paulo Coelho
Can Yayınları
187 Sayfa
Puan
★★★★
Yorumlayan İsrafil BARAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı