23 Aralık 2017 Cumartesi

Elveda Haziran Kitap Yorumu Sarah Jio

Hepimize tek bir hayat verildi. Bizim görevimiz onu faydalı, güzel ve doyurucu kılmak. Istırap çekeceğimiz, nefret edeceğimiz şeyleri yapmanın bir anlamı yok. 
Elveda Haziran sarah jio
Sonunda bize tahammülümüz için ödül falan verilmeyecek. Geride sadece harcanmış bir hayat kalacak. Kitabın çok fazla kişi tarafından okunup beğenilmesi bende okuma isteği ve merakı uyandırdı. Akıcı bir anlatımı, basit bir olay örgüsü var okurken sıkmıyor. Çoğu insan tarafından tahmin edilebilir bir sonu var. Kitabı okurken eğlenceliydi ancak kitabı bitirince üzerimde pek fazla etki bıraktığını söyleyemem. Kitap okumaya yeni başlayanlara okumayı sevdirmek için önerebilirim ya da benim gibi ağır kitaplar arasına sıkıştırıp okuyabilirsiniz. 
ELVEDA HAZİRAN
Sarah Jio
Çeviren: Duygu Parsadan
Arkadya Yayınları
352 Sayfa
Puan
★★★★
Yorumlayan Hanife ÇAVDAR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı