Yılmaz'ın Börü Romanı En Çok Satanlar Listesinde

Tarihi roman severlerin bir solukta okuyacağı Yazar Çağlayan Yılmaz'ın Börü-Yeniden Diriliş ve İntikamın Kitabı D&R en çok satan 20 Türk romanı arasında yer alıyor. 
Börü-Yeniden Diriliş ve İntikamın Kitabı
Yazar Çağlayan Yılmaz'ın eserlerini %40 indirimli fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.Gerçek dışı unsurlara sahip eşsiz tarihi romanda Uyguriler ve Atlantisliler arasındaki savaş ve intikam hırsı anlatılıyor.
Kitap tanıtımında: "Bir intikama kaç taht sığabilir? Acılı parmaklarla yapılmış kaç gösterişli taç, burçlarından kan taşan sarayların pürüzsüz merdivenlerinden yuvarlanabilir? Hayat Ağacının köklerinde filizlenen kötülük, acunun direğindeki çatlağı zorluyor. Sürek avı gibi insan avlayan canavarlaşmış kralların tahtları sallanıyor! Kanının sesini dinleyen ve küllere gömülmüş iki hanedanlık, öç ateşiyle yanıp tutuşanları ordularında birleştiriyor. Büyük mabedin (Göbeklitepe) ve Agarta’nın üstatları, hep bir ağızdan şu soruyu sordular; “O gün geldi mi? Gökyüzünün üç yılanın üzerine kan rengi uyanacağı zaman. Bakir kar örtüsünün taze kanla ısınıp ırmaklara karışacağı an. Rüzgârın şahit olacağı ateşten bir gazabın altından kumları darmadağın edip, taştan tanrılarına sarılan zavallıların yalvaracağı, öç ateşinin yakıldığı o gün geldi mi? Beklenen cevap Börü Han’ın dudaklarından döküldü; “Canavarlaşmış kralların yönettiği topraklarda öç, sadece katliamla alınabilir!” Acun artık kurt ve aslanın pençeleri arasında… Kandan ırmakların coşkulu sesine kulak verin!"
Kitabı satın almak için tıklayınız...

Yorum Gönderme

0 Yorumlar