5 Kasım 2017 Pazar

Gizemli Dostlar Ramazan Aydoğmuş

Yazarın ikinci kitabı,ilk kitabıyla kıyaslayacak olursam kendisini oldukça geliştirmiş gördüm. İlk kitabında kendi hayatını anlatan yazar, ikinci kitabında yaşamak istediği, olmak istediği hayatı anlatmış.
Her insan başka bir hayatı  düşler, çoğumuz bunu dillendiremeyiz bile ama yazar bunu çok  güzel bir dille yazmış ve biz okurlara sunmuş.kitap konusu itibariyle ilgi çekici olmuş. Açıkçası benim hiçbir zaman ilgimi çekmeyen bir konu olmuştur bu tür kitaplar. Kitaba başlarken ön yargısız başladım ve aslında bilim kurgu hiçte sevmediğim bir alan değilmiş bunu öğrendim.yer yer heyecan bastı,ama yani buda olur mu dediğim yerler oldu. Daha çok gençlere hitap eden bir kitap.anne babaların okuyup çocuklarına rahatlıkla önerebileceği bir eser. Kendi adıma hiç sevmediğim bir alanı bana sevdirdiyse geç kalmayın ve alıp okuyun derim. Bilim kurgu ve fantastik hikaye sevenler için gizem,macera ve heyecan dolu bir roman. İyi okumalar...
KİTAP TANITIMI
Yıl 2023... Yıllarca insanlardan saklanan o büyük sır sonunda tüm çıplaklığıyla ortaya çıktı.Bilim insanları,bir rastlantı sonucu, Dünya'da şimdiye kadar varlığını bir şekilde gizlemeyi gizlemeyi başaran yeni bir canlı türü keşfetmiştir.Bu canlılar olağanüstü yeteneklere sahiptir.Politikacılar,pek de ahlaki olmayan yöntemler kullanarak onların sıra dışı yeteneklerinden yararlanmaya karar verirler.İlerisi düşünülmeden aceleyle alınan bu karar büyük bir hata olur.Çünkü böylelikle uyuyan bir devi uyandırmışlardır.
Bir lise öğrencisi olan Yiğit,bir rastlantı sonucu bu sıra dışı canlilardan bazılarıyla karşılaşır ve onlarla dost olur.Böylece gizemli bir maceraya da adım atar.
GİZEMLİ DOSTLAR
Ramazan Aydoğmuş
176 sayfa
Puan 
★★★★★ 
Yorumlayan Hanife Çavdar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı