29 Kasım 2017 Çarşamba

Çöpe Atılan Kitaplardan Kütüphane Oluşturuldu

Çankaya Belediyesi'nde görev yapan temizlik işçileri çöpe atılan kitaplardan kütüphane oluşturdu.
çöp kitap kütüphane
Çankaya Belediyesi resmi twitter hesabından yapılan açıklamada Temizlik İşleri Şantiyesi’nde, çöpe atılan kitaplardan bir kütüphane oluşturulduğu belirtildi. Ansiklopedilerden, tarih kitaplarına, romanlardan kişisel gelişime kadar 3 bin 500 kitabın yer aldığı kütüphanede, bağış kitaplar da bulunuyor. Toplanılan kitapları köy okullarına da ulaştırmak isteyen temizlik işçilerinin projesine destek olmak isteyen kitapseverler Çankaya Belediyesi Temizlik İşleri Şantiyesi'ni ziyaret edebilir. Kitap blogu Okuyorum.org olarak kitap sevdalısı kitap işçilerini bu güzel davranışlarından dolayı tebrik ediyoruz.
çöp kitap kütüphane

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı