Anladım ki Sonbaharsın Ceynur Daldal

Elis, hayatını geçmişinin acıları ile boğulmaya adamış genç bir kızdır. Hayatından ve kendisinden o kadar habersizdir ki...
Doruk’un rutin yaşamına girmesiyle başlayan yalanlardan sıyrılma serüveni ona bambaşka kapılar açacaktır.Düşündüğü ve hayal ettiklerinin aksine onu bambaşka bir yolculuk beklemektedir. Hiç beklemediği bir karanlığın içinde oradan oraya savuran bir rüzgâr…Yalanlar ve mutluluklar ne zamandan beri birbirini kapatır vaziyettedir? Yoksa bazı yalanlar mutluluğu yaşatabilecek kadar güvenilir mi? Fakat nasıl olur? Bir yalan ne kadar güvenilir olabilir?Çok sevmiş bir kadın için geçmişten kurtulabilmek ne kadar kolaydır? “Bir mucize olmazsa?” Bir tarafta lise aşkı olan Yağız öteki tarafta ise yıllardır kendisini tanıdığını iddia eden bir ukala… Elis için hayat denilen macera en yakın arkadaşı Derin’in ihanetinden de sonra daha yeni başlamaktadır aslında! “Bakın ne diyeceğim size, beni kulaklığım ve birkaç okuma kitabımla beraber uzay boşluğuna falan fırlatsanıza Satürn’ün uydularından birisine otururum ardından ayaklarımı sallandırıp Dünya’nın ne kadar acımasız olduğuna birde oradan şahitlik ederim.”
YAZAR CEYNUR DALDAL KİMDİR ?

7 Haziran 1999 yılında Burdur’da doğdu. İlkokul eğitimini Elazığ’da tamamladı. 2008 yılından bu yana Isparta’da ailesi ile birlikte yaşamına ve eğitimine devam ettirmektedir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar