Kitap Blogu Okuyorum.org Yazarlardan Tam Not Aldı

İki ay önce yayın hayatına başlayan kitap ve yazılı eserler yorum blogu Okuyorum.org, birçok ünlü yazardan tam not aldı. 
Yazarların övgü dolu sözlerle takip ettiğini dile getirdiği ticari amaç gütmeyen okuma projesi Okuyorum.org sosyal medyada da takipçi sayısını hızla arttırıyor, ilginiz için teşekkür ederiz. Yazarlar Sinan Yağmur, R.Serkan Bozkuş, Bekir Manav, Tolga Uluaydın, İsmet Aci, İkram Bağcı, Fikret Eroğlu, Leyla Şahin, Nesrin Hazer gibi birçok ismin okuyorum.org hakkında ki düşüncelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yazar Tolga Uluaydın; "Tüm Okuyorum.org okurlarına ve seyircilerine sevgilerimi yolluyorum. Bol kitap okuma günleri diliyorum"

Yazar İsmet Aci; Tüm Okuyorum.org okurlarına ve seyircilerine yürekten teşekkür ediyorum.

Yazar Bekir Manav; Okuyorum.org müthiş ve çok güzel bir proje. Bütün okuyucuların kitapla kalmasını, kitapla yaşamasını, tarihle kalmasını temenni ediyorum.

Diriliş Postası Yazar İkram Bağcı; Okuyorum.org ailesine, okumayı seven herkese buradan sevgilerimi saygılarımı gönderiyorum. Olumlu olumsuz birçok cümlelerimize, tespitlerimize de eleştiri babında ulaştırmalarını da temenni ediyorum. Çünkü onların okumaların sonrasında kendimizi yenileyeceğiz. Eleştirileri sonrasında inşallah geleceği dair bir takım şeyler gerçekleştireceğiz. Tekrardan hepinize sevgiler, saygılar..

Yazar Fikret Eroğlu; Okuyorum.org ailesinin kitaplarımı okumalarını istiyorum. Farklı bir dünyayla karşılaşacaklarına garanti veriyorum. Teşekkür ederim...

Eğitimci Yazar Leyla Şahin; Okuyorum.org’u takip ediyoruz. Çok başarılı bir proje.

Yazar Sinan Yağmur; “Bütün kitap sevdalısı, kitap aşığı kardeşlerime, Okuyorum.org’da kitap yolunda aydınlanmaya giden kitaba dost olan herkese bol selamlar...”

Yazar R.Serkan Bozkuş; Okuyorum.org okuyucularına kocaman sevgilerimi ve selamlarımı iletiyorum. Keyifli okumalar diliyorum. Gruplar oluşsun. Gerçekten yazarların gruplara, gruplarında yeni insanlar katmaya ihtiyaçları var. Her zaman söylediğim bir şey var. Çok klişe laftır ve ben çok severim. Kesinlikle birlikten güç, kuvvet doğuyor. Grup olmak, bir olmak, çok güzel bir şey devam edin, dilerim çok güzel yerlere gelirsiniz.

Nesrin Hazer; Okuyorum.org gibi gruplarda ki okuyucularım sayesinde nefes alıyorum. Onlarla birim. Rabbim beni onlardan hiç ayırmasın.