4 Ekim 2017 Çarşamba

Jade Kitap Yorumu Nesrin Hazer

Nesrin Hazer'in Ayata Yayınlarında çıkan Jade isimli bilim kurgu kitabında jade isimli dört yeşim taşının fantastik hikayesi anlatılıyor. 
JADE Nesrin HazerJade taşları insanın ruhunu ferahlatma özelliğine sahip. Vampirleri ve Kurt Adamları simgeleştiren yazar dört yeşim taşı jadeye birazda yükleme yaparak kahramanımız Raşit ile dünyayı kurtarmak için yola çıkıyor.
Raşit sizce dünyayı kurtarabilecek mi ? Sizde bu fantastik hikayeyi merak ediyorsanız bu kitabı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.
Kitap Tanıtımından

Dünya büyük bir tehlike altında...Kahramana ihtiyacı var ama işi çok zor. İblislerin gücüne karşı koymak mı? Vampirlerle savaşmak mı? Yoksa kurt adamlarla mücadele etmek mi? Dünya hangisinin eline geçerse geçsin, insanlar için yaşanmaz hale gelecekti. Buna bir kişi karşı koyabilirdi.
Yazar Nesrin Hazer Kimdir?
İki çocuk annesi olan yazar, Niğde'de doğdu. İlk ve orta öğretimini Niğde'de, yarım kalan muhasebe eğitimini Isparta'da tamamladı. 
Yazarın Eserleri
Uçurtmanın Ucundaki Masallar, Jade, Eylül’ün Düşleri, Kuğum
JADE
Nesrin Hazer
Ayata Yayınları 
144 Sayfa 
Puan 
★★★★★ 
Yorumlayan İsrafil BARAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı