Üç Bacaklı Sandalye Kitap Yorumu İsmet Aci

Eğitimci Yazar İsmet Aci'nin kaleme aldığı Üç Bacaklı Sandalye kitabı sekiz ile on dört yaş grubu çocuklara hitap eden öğretici bir hikaye kitabı. 
Üç Bacaklı Sandalye İsmet Aci
Hikaye bir adamın çok değer verdiği üç bacaklı sandalyenin kaybolmasıyla başlıyor. Adam sandalyeyi bulmak için günlerce çaba gösterirken çocuklar sandalyeyi bulur ve saklar. Üç çocuğun nehirden üç bacaklı bir sandalye bulup saklamasıyla gelişen olaylar ve sonuçta verilen mesajların çocuğunuzun gelişimine olumlu katkı sağlayacağını düşünüyorum. Çocuklarınıza okutabileceğiniz mükemmel eseri mutlaka tavsiye ediyoruz. 
KİTAP TANITIMINDAN
Burası, çok eski tarihlerde kurulmuş, küçük bir şehirdi. Her tarafı yemyeşil ormanlarla kaplıydı. Bahçelerinde çeşit çeşit meyve ağaçları vardı. Fırsat bulanlar, buralarda piknik yaparlardı. Yemekler hazır oluncaya kadar, çocuklar meyve ağaçlarının altında oyunlarını oynardı. Atlarlar, zıplarlar, yarışırlardı. 
Eli çabuk olup sofrasını erken hazırlayanlar, çayını da erken demler, yan komşularına ikramda bulunurlardı. Gün böyle şenlik havası içinde geçerdi. Fakat bir gün şehirden üç çocuğun nehirden üç bacaklı bir sandalye bulmasıyla herşey sonsuza kadar değişecekti...?
Üç Bacaklı Sandalye
İsmet Aci
Pamiray Yayınları
71 Sayfa 
Puan 
★★★★★ 
Yorumlayan İsrafil BARAN

Yorum Gönderme

0 Yorumlar