30 Ekim 2017 Pazartesi

Bebek Kitabı: İlk Kitap Setim

Kitap büyüklüğü bir bebeğin eline göre çok uygun, renkler dikkat çekici. Kitapların her sayfası çok kalın olmasına rağmen bebeğiniz sayfaları bir diğerinden kolaylıkla ayırabilir.
Bebek Kitap İlk Kitap Setim
Doğan Egmont tarafından basılan İlk Kitap Setim'e Migros kitap standlarından bile ulaşabilirsiniz. Set renkler, bak bul, şekiller, dünya, zıt sözcükler, sayılar, 1 2 3, zaman, sözcüklü dokuz kitaptan oluşuyor.  Setteki dokuz küçük kitapla bebeğinizin temel kavramları eğlenerek öğrenmesine yardımcı olacak, hafızasını güçlendirecek ve sayısal becerilerini güçlendirecek. Altı ay ve üzeri için uygun olduğu yazsa da ( en az 12 ay ve üzeri bence) bebeğinize resimleri gösterip seslendirerek oyun oynayabileceğiniz mükemmel bir eser. Kitap büyüklüğü bir bebeğin eline göre çok uygun, renkler dikkat çekici. Kitapların her sayfası çok kalın olmasına rağmen bebeğiniz sayfaları bir diğerinden kolaylıkla ayırabilir. Böylesi bir durumda kitap sayfalarını zeka kartı olarak da kullanabilirsiniz. 
Kitabı internetten almadan önce Migros kitap standlarında görmenizde fayda var. Bebeğinize ve kesenize uygun bu kitabı mutlaka almanızı tavsiye ediyorum.
İLK KİTAP SETİM
Doğan Egmont
9 Kitap 
 Puan 
★★★★ 
Yorumlayan İsrafil BARAN

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı