9 Eylül 2017 Cumartesi

Olduğu Kadar Güzeldik, Mahir Ünsal Eriş


Bandırma ve çevresinde geçen veya bu çevreyle ilgili sekiz öykü. Bu bölgede yaşayan ya da bu bölgeyi özleyenler için, bildik mahallelerde, caddelerde ve sokaklarda geçen öyküleri okumak kişiyi mutlu edebilir.

Bu kitaptaki öykülerden biri çok ünlü; "Beni Adım Feridun"
Bu öyküyü Çağan Irmak aynı isimle sinemaya uyarladı ve henüz bir kaç ay önce sinemalarda izledik. Tadı damağınızda kalacak sıcacık bir Erdek öyküsü.
Filmi izlemediyseniz önce öyküyü okumanızı öneririm, hatta sonra filmi izlemeseniz bile olur. Evet evet, bir Çağan Irmak filmi için bunu söylemek istemezdim, benim fikrim bu.


Eğer filmi izlediyseniz, öyküyü de mutlaka okuyun derim. Filmde anlatılandan farklı bir öyküyle karşılaşacaksınız.OLDUĞU KADAR GÜZELDİK
Mahir Ünal Eriş
İletişim Yayınları
124 Sayfa
12 TL
Puan
★★★★
Yorumlayan Bandırma Gezi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogunuz Okuyorum.org olarak 2020 kitap fuarı takvimini tarihsel sırasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. 2020 Kitap F...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı