9 Eylül 2017 Cumartesi

Olduğu Kadar Güzeldik, Mahir Ünsal Eriş


Bandırma ve çevresinde geçen veya bu çevreyle ilgili sekiz öykü. Bu bölgede yaşayan ya da bu bölgeyi özleyenler için, bildik mahallelerde, caddelerde ve sokaklarda geçen öyküleri okumak kişiyi mutlu edebilir.

Bu kitaptaki öykülerden biri çok ünlü; "Beni Adım Feridun"
Bu öyküyü Çağan Irmak aynı isimle sinemaya uyarladı ve henüz bir kaç ay önce sinemalarda izledik. Tadı damağınızda kalacak sıcacık bir Erdek öyküsü.
Filmi izlemediyseniz önce öyküyü okumanızı öneririm, hatta sonra filmi izlemeseniz bile olur. Evet evet, bir Çağan Irmak filmi için bunu söylemek istemezdim, benim fikrim bu.


Eğer filmi izlediyseniz, öyküyü de mutlaka okuyun derim. Filmde anlatılandan farklı bir öyküyle karşılaşacaksınız.OLDUĞU KADAR GÜZELDİK
Mahir Ünal Eriş
İletişim Yayınları
124 Sayfa
12 TL
Puan
★★★★
Yorumlayan Bandırma Gezi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
KİTAP FUAR TAKVİMİ 2017-2018

Anadolu'da düzenlenen kitap fuarları sayısı her geçen gün artıyor, vatandaşlar kitap fuarlarına yoğun ilgi gösteriyor.  Vatandaşların...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız