15 Ağustos 2017 Salı

Farsça Dilbilgisi(Orta) Kitap Yorumu A.Jabbari

Farsça merakınız devam ediyor ve Dr. Ahmad Jabbari'nin giriş düzeyinde ki Farsça Dil Bilgisi Kitabı yeterli gelmediyse yeterli olgunluğa eriştiniz demektir. 
Başlangıç seviyesinde ki kitabı zorlanmadan bitirdiyseniz yazarın Pelikan Yayınlarından yayınlanan Farsça Dil Bilgisi Orta Düzey kitabıyla çalışmalarınıza devam etmenizi öneriyorum.
Türk öğrenciler için orta düzeyde hazırlanmış kitapta Metin, Gramer, Konuşma Dili, Çalışmalar, Şiir ve Test yer alıyor. Giriş düzeyindeki kitaba nazaran içeriği biraz daha yoğunlaştırılmış eseri farsçanızı geliştirmeniz açısından tavsiye ediyorum.
Farsça diliyle ilgili hiçbir bilginiz yok ve bu dili öğrenmek istiyorsanız mutlaka bu kitapla işe başlamalısınız. Bu kitaptan sonra çalışmanıza 
Farsça Dilbilgisi Kitabı, Dr. Ahmad Jabbari
Farsça Dilbilgisi Kitabı, Dr. Ahmad Jabbari
Farsça Dil Bilgisi 
Türk Öğrencilere Özel
(ORTA DÜZEY)
Dr. Ahmad Jabbari
Pelikan Yayıncılık
230 Sayfa
Puan
★★★★
Yorumlayan İsrafil BARAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
2020 KİTAP FUAR TAKVİMİ AÇIKLANDI!

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı