4 Ağustos 2017 Cuma

Gazeteci Banu Avar'la Söyleşi

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi’nin organize ettiği “Kaçın Demokrasi Geliyor” konferansı için Nevşehir’e gelen Gazeteci-Yazar Banu Avar, İsrafil BARAN’a önemli açıklamalarda bulundu.

gazeteci banu avarNevşehir’in Avanos ilçesinde Kızılırmak kenarında Irmak Kafe’de, Gazeteci İsrafil BARAN’ın sorularını yanıtlayan Avar, Mısır ve Libya’daki olaylarla birlikte bir üçüncü dünya savaşının yaşandığını ifade ederek hedefte Suriye’nin ve daha sonra’da Türkiye’nin olduğunu belirtti. 
Hatay’da ve Malatya Kürecik’te bir NATO üssü kurulduğuna dikkat çeken Avar,60 tane düşman askerinin geçtiğimiz günlerde Malatya’ya geldiğini hatırlattı. Kurulan üslerle Türkiye’nin adım adım işgal edilmesine rağmen bu durumdan bir çok kişinin haberi olmadığını belirten Avar “Hatay ve Malatya’ya NATO üssü kuruldu,yabancı düşman askerleri Türkiye’yi adım adım işgal ediyor ve kimsenin haberi yok. Neden çünkü insanlar Hürrem doğurdu mu doğurmadı mı, Fatmagül’ün suçu ne, Acun labut attırdı mı attırmadı mı bunlarla ilgileniyor. Bütün biri bizi gözetliyorlar, evlilik, yemek programları,diziler dünyada 68 ülkede bir düğmeye basılarak aynı anda başlatıldı. Ve bu dizileri bir müddet izleyen insanlar bir sene sonra kesinlikle düşünemez hale geliyor. Yani bütün diziler veya yarışma programları 50 kelimeyle dönüyor” dedi. İnsanların yarışma programlarına ve dizilerine dalarken ülkemizde olan birçok olaydan habersiz yaşadığını belirten Avar yabancı düşman askerleri etrafını kuşattığında artık her şey için çok geç olacağını belirtti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

OKUYORUM

Okuyorum.org, kitaplar ve yazılı eserler hakkında çeşitli meslek gruplarından kişilerin görüşlerini paylaştıkları blogdur. Kitapların içerikleri hakkında bilgi alabilir, yorumları, aktuel konuları, yazarlarla söyleşileri okuyabilir, sizlerde yorumlarınızla aramıza katılabilirsiniz.
KİTAP FUAR TAKVİMİ 2017-2018

Anadolu'da düzenlenen kitap fuarları sayısı her geçen gün artıyor, vatandaşlar kitap fuarlarına yoğun ilgi gösteriyor.  Vatandaşların...

Kitap Blogu Arşivi İçin Tıklayınız