Anında Hava Tahmini Kitap Yorumu Alan Watts

Hepimiz bu dünyanın üzerinde ve atmosferin içinde yaşıyoruz. Ne iş yaparsanız yapın, nerede yaşıyor olursanız olun, atmosfer içinde meydana gelen hava olayları bir şekilde yaşamları etkiliyor. Özellikle Türkiye gibi dört mevsimi yaşayan bir ülkede hava olayları her an değişip yaşamımıza etki edebilir. 
Anında Hava Tahmini Alan Watts
Bu durumlardan etkilenmemek için uzman görüşlerini veya artık çok yaygınlaşan akıllı telefonlardaki uygulamaları yakından takip edebilirsiniz. Ya da bu kitabı okuyarak hava tahmini ile ilgili bazı ipuçları öğrenebilir ve yaşamınızda kullanabilirsiniz. Bu konuda uzmanlaşabilirsiniz bile. Bu yaşam kalitenizi artıracaktır. 
Eğer bulutları tanırsanız, "hepsi bulut işte canım" demeden onları ayırt ederek ıslanmadan önce sığınacak bir yer bulup biraz dinlenmeyi bekleyebilirsiniz. Arabanızı dolu yağışından korumak için zamanınız olur, yıldırım tehlikesine maruz kalmadan kendini kollayabilirsiniz. Bunları öğrenmek çok zor şeyler değil. 
Uydu ve radar görüntülerini de anlarsanız, meteoroloji uzmanlarının dilinden daha iyi anlayacaksınız. İş adamıysanız veya dışarıda çalışan biriyseniz, bu bilgiler gerçekten hayat kurtaracaktır. Ayrıca yaptığınız işte de verim artacaktır. Meraklsına..
ANINDA HAVA TAHMİNİ
Alan Watts
Çeviri: M.Engin Sözen, Gökhan Abur
İletişim Yayınları
64 Sayfa
Puan
★★★★
Yorumlayan Bandırma Gezi 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar